targi, imprezy, kiermasze > Festyny i jarmarki > Kiermasz Wielkanocny – 30 marca – 6 kwietnia 2012

Kiermasz Wielkanocny – 30 marca – 6 kwietnia 2012POBIERZ kartę zgłoszenia na kiermasz (doc) 

Tradycyjnie już w piątek 30.03.2012 r. Agencja Reklamowa PROFIL z Opola zaprasza na Kiermasz Wielkanocny w Opolu na ul.Krakowskiej.
Dla zwiedzających będzie to kolejna okazja do podziwiania i zakupu m.in. pisanek i palm wielkanocnych. Celem imprezy jest pokazanie szerokiej publiczności polskich tradycji wielkanocnych, kultywowanych przez nasz region. Swoje prace zaprezentują artyści tworzący z pasją i w wielu technikach wszystko to, co można powiesić na ścianie, na sobie lub podarować komuś bliskiemu.
Udział w Kiermaszu zapowiedziały już koła gospodyń wiejskich z naszego powiatu, artyści i oczywiście producenci wykwintnych świątecznych specjałów kulinarnych. Gościom proponujemy degustację potraw oraz możliwość zakupu prezentowanych wyrobów.
Impreza trwać będzie w dniach 30.03. do 06.04.2012 r. w godzinach od 10:00 do 18:00.
Nasi wystawcy zaprezentują m. in.: kuchnię regionalną, tradycyjną , palemki, koszyki, pisanki, rękodzieło artystyczne. Wystawcy będą mogli sprzedawać swoje wyroby i dekoracje wielkanocne wykonane przez twórców ludowych z całej Polski.
Coroczny kiermasz wielkanocny pomyślany jest jako impreza dla całych rodzin. Zapraszamy do udziału w niej całe rodziny – dzieci wraz z rodzicami i dziadkami, życząc wszystkim wielu wrażeń i radości.

W imieniu własnym i Agencji Reklamowej PROFIL serdecznie zapraszam
Jolanta Gocka